روز یکشنبه هفدهم دسامبر آنتوان شکاپلروف از سازمان فضایی روسیه به همراه نوریشیگه کانای از سازمان فضایی ژاپن و اسکات تینگل از ناسا بر عرشه ناو کیهانی سایوز ام.اس-۷ راهی مدار زمین شدند. آنها دو روز بعد به جوزف اکابا، مارک‌ وند هی والکساندر میسورکین سرنشینان قبلی این ایستگاه ملحق شدند.

شکاپلروف کیهان نورد 45 ساله روس که فرماندهی این سفینه را بر عهده دارد در 20 فوریه 1972 در شهر سواستوپل به دنیا آمد. وی سال ها به عنوان خلبان در نیروی هوایی روسیه خدمت می کرد و در مه 2003 به عنوان فضانورد انتخاب شد. وی فرماندهی ناو کیهانی سایوزتی.ام.آ-22 را بر عهده داشت که در سال 14 نوامبر 2012 به فضا پرتاب شد و به ایستگاه فضایی بین المللی پیوست. نخستین ماموریت مداری شکاپلروف 165روز طول کشید. سفر فضایی بعدی او بر عرشه سفینه سایوز تی.ام.آ-15 ام انجام شد که اقامتی نزدیک به 200 روزه برای او در ایستگاه فضایی بین المللی را رقم زد.

نوریشیگه کانای در 1976به دنیا آمد. او که یک پزشک نظامی است در 2009 توسط جاکسا (سازمان فضایی ژاپن) برای سفر به فضا انتخاب شد و علاوه بر ژاپن در مرکز فضایی جانسن آمریکا و مرکز آموزش فضانوردان روسیه دوره های ویژه سفر به فضا را گذرانده است.

اسکات تینگل پیرترین فضانورد این گروه در  سال 1965 در آتلبرو از ایالت ماساچوست آمریکا به دنیا آمد. او که افسر خلبان نیروی دریایی آمریکا است در سال 2009 به گروه فضانوردان ناسا پیوست.

این سه نفر قرار است تا سوم ژوئن 2018 در ایستگاه فضایی بین المللی فعالیت داشته باشند.