به دنبال زلزله های پشت سر هم در نقاط مختلف ایران، اخباری هم دال بر زلزله قریب الوقوع در تهران بر سر زبان ها افتاد.  روز 21 آذرخبرگزاری مهر به نقل از پیرحسین کولیوند، رئیس سازمان اورژانس کشور به شدت خبر وقوع زلزله در تهران را تکذیب کرد و گفت: با توجه به رسالت ارزشمند رسانه ها در آگاهی دهی به مردم عزیز و نشر اخبار صحیح، رسانه ها باید از نشر اخبار غیر موثق خودداری کنند و با انتشار اخبار کذب اذهان مردم را مشوش نکنند و افزود: بی شک این رسانه مورد پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت!

بالاخره پیش بینی ها دیشب درست از آب درآمد و زلزله ۵.۲ریشتری با ۱۰پس‌لرزه در ساعت ۲۳:۲۷  چهارشنبه شب تهران البرز و قم و بخشهایی از قزوین و مرکزی و گیلان احساس شد. خدا به آبروی مومنان درگاهش بخیر رضا دهد.

روی سخنم به این آقایان است که مرتبا بر صفحه تلویزیون ظاهر می شوند و با دروغ هایشان روی چوپان دروغگو را سفید کرده اند. واقعا چطور می شود به شما غاصبان پست و عناوین (نمی توانم عنوان مسئول به این افراد بدهم و مسئولان خطابشان کنم چون در برابر این مملکت و مردمش هیچ احساس مسئولیتی در آنان نمی بینم) اعتماد کرد؟ می گویید گران نمی کنیم، بعد از مدتی قیمت را چند برابر می کنید، می گویید به زلزله زده کانتینر می دهیم، بعد از این که آب ها از آسیاب افتاد می گویید به مستاجران در مناطق زلزله زده کانتینر نمی دهیم چون علمی و منطقی نیست!!، می گویید پاک دستیم، بعد پرونده دزدی های چند هزار میلیاردی برایتان تشکیل می شود، مدعی مبارزه با قاچاق کالا هستید، بعد چند هزار چندهزار کامیون از مبادی قانونی – به شکل غیرقانونی- رد می شود. اداره استاندارد داریم اما آب، شیر، گوشت و ... همه و همه وسیله می شود که هر روز آگهی تسلیت و فوت جوانی رعنا را در کوچه مان به دلیل سکته و سرطان می بینیم و جوانمرگی در این مملکت امری عادی شده. آلودگی هوا هم که مستقیما به دلیل بیکفایتی و دنیاپرستی شما ها بوجود آمده را هم به جای تدبیر و حل مشکل از طریق منطقی می اندازید به گردن مردم که بروند دعا کنند تا باد بیاید...

پس شما به چه درد می خورید ای کاخ نشینان دروغگو جز گذاشتن لای جرز دیوار.