مدتی است که شبکه 2 تلویزیون, سریالی به نام "پدر" را نمایش می دهد. قصه ای سوزناک از حاج آقا علی تهرانی سرمایه داری که بعد از کشته شدن پسر عزیزدردانه اش, خودش را به آب و آتش می زند تا عروس و نوه اش رنج نبود شوهر و پدر را حس نکنند. جالب آن که ما سال ها در فیلم و سریال های این جعبه مغزشویی مواجه بودیم با پدرانی دیکتاتور و کج فهم که اصولا درکی از خواسته های خانواده نداشتند و با لجاجت و نادانی دنبال تحکیم پایه های قدرت خود بودند. پدرانی که خوب خوبه اش اسدالله‌خان (با بازی استادانه هنرمند ارزنده آقای کشاورز) بود در سریال پدرسالار! ثمره سال ها تلاش تلویزیون برای نابودی شخصیت پدر تاثیرات خودش را با ایجاد عصیان, نابود کردن شان و شخصیت پدر در خانواده ها سال هاست در جامعه به خوبی مشاهده می شود و فرزندسالاری امروز بسیاری از خانواده ها ریشه در همان تخریب دارد. این بار تلویزیونی ها  ظاهرا از آنطرف پشت بام افتاده اند و پدری را به نمایش گذاشته اند که صبح تا شب و شب تا صبح غصه نوه و عروسش را می خورد و برای سر و سامان دادن به آنها از همه چیز می گذرد. نقش آفرینی استادانه مهدی سلطانی, غم و غصه ماجرا را دو چندان کرده است بطوری که بیننده نمی تواند به زیر لعاب این داستان که یادآور فیلم های سوزناک هندی مثل مادر هند است پی ببرد.

در دورانی که گند کار آقازاده ها در آمده و اینک همه جامعه ما را نفرتی عمومی از این قشر انگل که با حمایت پدران شان و ژن خوب شان به مال و منالی رسیده اند گرفته, در دورانی که هر روز جامعه مواجه است با جمعی از این نکبت زاده هایی که با رانت پدرانشان به پول های مفت دست یافته اند و بدون هیچ خجالتی زندگی اشرافی سراسر کثافت خود را به نمایش می گذارند وآن را مایه تفاخر خود و تحقیر ملت قرار داده اند, در روزگاری که نکبت زاده ای در کمال بی حیایی خطاب به مردم می گوید اگر نمی توانید ثروت اندوزی کنید بروید بمیرید و صد ها مثال دیگر, تلویزیون به اصطلاح ملی, بار دیگر در جهت خلاف حرکت و خواست مردم با ساختن سریال "پدر" می خواهد حاج آقا, حاج خانم و آقازاده شان را غسل تطهیر دهد و بگوید نه بابا از این خبر ها هم نیست نوع خوبش را هم داریم!

حاج آقا حاضر نیست پسرش از هیچگونه رانتی استفاده کند, پسر حاج آقا برای پول توجیبی اش در کارواش , ماشین می شوید و حاج خانم باعث و بانی کار خیر است! ما هم که لابد بعد از این 40 سال غضنفریم و هیچی نه دیده ایم و نه حس کرده ایم! نه دیده ایم چطور با یک تسبیح و ته ریش, آقایان صاحب جاه و مقام شده اند و هزاران میلیارد ها را بالا کشیدند نه می دانیم که عزیزدردانه هایشان صاحب حساب های ارزی و ماشینی های چند میلیاردی هستند. آن ویلا های چند میلیاردی در لواسان و دیگر نقاط خوش آب و هوا هم لابد مال موجوات مریخی است.

نه جناب علی عسکری ناخدای کشتی مقوایی ترویزیون!

ما هالو نیستیم افسانه ای که شما سر هم کرده اید ابلهانه تر و غیرواقعی تر از قصه های نقیب الممالک در خوابگاه ناصرالدین شاه است. من قصه امیرارسلان و حسین کرد شبستری را بیشتر می توانم واقعی بدانم تا حاج آقای افسانه ای سریال پدر شما. شما هم فکر نکنید با چنین سریالی, می توانید کاسه ای بگذارید روی تعفن این جماعت و نکبت زاده هایشان  که بوی گند زندگی انگلی آنان اینک به ماورای مرز های این کشور هم رفته است و وسیله ای داده به دست دشمنان این کشور که تیشه به ریشه اعتقادات این مردم بزنند.